SAMI O SOBIE - SŁÓW KONKRETNYCH KILKA...

Jesteśmy dużym, międzynarodowym przedsiębiorstwem, zajmującym się kompleksowym pośredniczeniem usług finansowych - i to przede wszystkim dla bardzo wymagających, indywidualnych klientów. Staramy się przy tym skutecznie wnosić na nasz rodzimy rynek najwyższą jakość obsługi i sprawdzone, europejskie standardy pracy. Doradcy Finansowi firmy są zatem starannie oraz wszechstronnie wyszkolonymi, uznanymi profesjonalistami, potrafiącymi zaproponować optymalne rozwiązania i produkty finansowe, w zależności od możliwości i oczekiwań poszczególnych osób.

Ważną zaletą przedsiębiorstwa jest też fakt, iż nie reprezentuje ono tylko jednego podmiotu, np. jakiegoś określonego Towarzystwa Ubezpieczeniowego, lecz jest całkowicie niezależnym pośrednikiem rynkowym. Oznacza to w praktyce wyjątkowo szeroki wachlarz ofertowy i dużo większy obiektywizm, niż wśród wyłącznych przedstawicieli konkretnych firm. A to właśnie coraz bardziej ceni sobie cała współczesna Europa. Monitorujemy więc dynamicznie zmieniający się polski rynek oraz nieustannie aktualizujemy i modyfikujemy naszą paletę produktową - po to, aby klienci byli rzeczywiście w każdym czasie zadowoleni z naszych usług.

Informujemy też na bieżąco o istotnych zmianach branżowych i w miarę możliwości przeprowadzamy je z korzyścią dla wszystkich zainteresowanych tym osób. Długofalową opiekę w tym zakresie gwarantuje im specjalnie do tego powołany, unikatowy Serwis Gwarancyjny, należący w Polsce jeszcze do rzadkości. Dostrzegając liczne wady wielu często przestarzałych rozwiązań, aktywnie tworzymy nowe, autorskie programy finansowe, które z powodzeniem znajdują dla siebie olbrzymi popyt w całym kraju. Działamy obecnie w kilkudziesięciu miastach, dysponujemy potencjałem kilkuset kompetentnych współpracowników, którzy pozyskali - i nie zawiedli - zaufanie ok. 134.000 zadowolonych klientów. Jesteśmy członkiem założycielem Polskiej Izby Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych, a także - pamiętając o milionach dzieci potrzebujących pomocy u nas i na całym świecie - wspieramy aktywnie regularnymi dotacjami Polski Komitet Narodowy UNICEF. Interesujące pomysły, zwalczanie zbędnego ryzyka, nowatorstwo, postęp i pozytywne myślenie - oto nasze charakterystyczne cechy !

Skład zarządu:
Janusz Lewandowski
Anna Moska
Hans-Christoph Moska
Tomasz Żebrowski

Polski Instytut Finansowy Sp. z o.o.

Numer KRS: 0000112570
Numer RHB: 14075 (Sąd Rej. w Poznaniu)
Numer NIP: 6171621769
Numer REGON: 250709785

Rozpoczęcie działalności: 01.04.1997
Kapitał zakładowy: 300.000 zł
Kapitały zapasowe: 2.260.000 zł


(kapitały międzynarodowe, opłacone gotówką)

Członek założyciel Polskiej Izby Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowych
Członek wspierający Polskiego Komitetu Narodowego UNICEF

Liczba obsługiwanych klientów 134.000
Stan na rok 2015

Panel Doradcy Finansowego
Obszar działania
Kontakt

Centrala:
Polski Instytut Finansowy Sp. z o. o.
ul. Kilińskiego 33
63-000 Środa Wielkopolska
Tel.: + 48 61 / 285 86 00
Fax: + 48 61 / 285 88 50
E-mail: centrala@pif.eu.com